Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Agyar (fog ) kiszedése?

Agyar (fog ) kiszedése?

Figyelt kérdés
Na szóval található nekem a számban, a jobb felső sarokban egy AGYAR fog, ami már elégé idegesítő és elégé kínos számomra mosolygás közben! Kilehet-e ezt szedni (ki szabad-e szedni)? Azt állítják hogy ha nem jól szedik ki, megvakulhatok az egyik szememre, igaz ez?
2019. márc. 15. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Nem igaz, keress egy jó magán szájsebészt, aki pár perc alatt kikapja neked. (minimum 15ezerért, de megéri)
2019. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Én fogszabályzóval tetettem rendbe. Pont ki kellett húzni egy fogam így utána lett hely, hogy helyezkedjenek a fogaim a számban. Sõt, meg az a bölcsességfogam is kibújt teljesen, amelyik addig évekig csak félig volt kinn. Gondolom nem volt helye.
2019. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nincs rossz fogad, nem húznak. Akkor másképp oldják meg. Szerintem jobb fogszabályzóval megoldani mint egy egészséges fogat kihúzni.
2019. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hanyas fog?Nem vagyok doki csak kíváncsi.A 3as fogak nagy értékek,nekem asszisztens mondta,miután a felsőket kihúzták:/
2019. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!