Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

5 éve gyökérkezelt fogam újból megnyitották, kitisztították, antibiotikumos vatta volt egy hétig. Ez normális?

Ezután alapos tisztítás,fertőtlenítés után lezárták a gyökércsatornát. Majd pár nap múlva végleges tömést kaptam. Azóta ha rágok érzem még mindíg a fertőtlenítős ízt...5 napja csinálták.

márc. 15. 20:07  Privát üzenet  

A válasz
Normális. Nem tartom kizártnak, hogy esetleg sipolyjáratot adott a fogad és azon keresztül ürül még az ott maradt átöblítő folyadék, meg persze maga a tömés is áraszthat fura szagokat. Ne izgulj, be fog gyógyulni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 15. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Térd mütétem volt és 6 hétig nem tudtam segéd eszköz nélküle járni most viszont fáj bokám ez normális?
Normális, ha majdnem 2 hétig van meg a menszeszem?
Normális, hogy nálam a megfázásos betegségek több mint 1 hétig is eltarthatnak?
Hosszu menzesz, minimum egy hetig tart. Most akkor ez meg a normalis kategoria? Vagy tenyleg elkerulhetetlen a kaparas? Kislanyom meg cicizik, befolyasolhatja?
Fogtömés előtt kifúrja, és úgy hagyja egy hétig ez Normális dolog?
Vér adó szeretnék lenni de mindig elküldtek magas pulzusom miatt, pedig nem izgulok. Mértem egy hétig folyamatosan a vérnyomásom, pulzusom de normális volt. Mit lehetne csinálni...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!