Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyelvem nem bírja a túl sós...

A nyelvem nem bírja a túl sós és túl édes ízeket, nagyon érzékeny. Ez a mindennapos szájvíz és nyelvtisztítás miatt van?

Figyelt kérdés

Manapság már nem tudok megenni folyamatos kellemetlen érzés nélkül egy csomag sós chipset, vagy inni egy Cappy gyümölcslevet anélkül, hogy ne lenne szinte már fájó szúró érzés a nyelvemen.


Arra gondoltam, hogy ez amiatt van, hogy napi szinten fogkefével tisztítom a nyelvem a lepedék miatt, utána pedig a lila Listerine szájvizzel öblögetek. És hogy emiatt pedig felborulhatott valami a természetes működésben. Ez lehet a probléma vagy valami más?


2019. márc. 18. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ez a probléma
2019. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy ez a probléma, de egész biztosan nem tesz jót a nyálkahártyának, ha minden nap alkohollal vagy klórhexidinnel áztatod.
2019. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szájvíz miatt van, ugyanis nekem ugyanez volt a tünetem.
2019. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!