Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van több fájós fogam ami...

Van több fájós fogam ami hónapok óta gyötör. Egyik állami fogorvos nem hitte el hogy fájnak a másik meg 2-3 hónapot várat így maszekba megyek velük. Hányat fog közülük egyszerre megcsinálni, és fájós foggal kb milyen időközönként fog visszarendelni?

Figyelt kérdés

Természetesen józan paraszti ésszel kisakkozza az ember, hogy nem fogja az összeset megcsinálni egyszerre.

November óta megy ez a mizéria, és az állami fogorvosoknál nem jutottam vele egyről a kettőre, azóta szenvedek nap mint nap.

Itthon már azzal szekálnak, hogy húzassam ki..holott mindegyik fog menthető.

Mi van akkor, ha mondjuk ez a maszek fogorvos betömi a fogamat, de továbbra is fáj, vagy begyullad a tömés alatt? Akkor a gyökérkezelésért is még külön kell fizetnem?


2019. márc. 19. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

En altatásos fogdokihoz mentem ami tré volt kihúzattam pótoltattam nem volt occó és utanna se volt fájdalmam.

A konzultációval egyutt 4x találkoztam a dokival.

8fogat húzott.

2019. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!