Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap lesz az első fogkőlesze...

Holnap lesz az első fogkőleszedésem. Fog fájni?

Figyelt kérdés

Profi magándoki csinálja ultrahanggal meg mindennel, de sajnos gingivitisem van. Így fog fájni?

Mert mondta, hogy kérhetem érzéstelenítést, de a tű a halálom, tehát ha nem muszály nem kérek. Viszont azt se szeretném, hogy összeszarjam magam a fájdalomtól.

Az is fájt, ahogy megvizsgálta az ínyemet.



2019. márc. 22. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:

*kérhetek

*muszáj


Jeez sorry, de már nagyon este van nálam😅

2019. márc. 22. 21:13
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem szedtek már le fogkövet, de nem fajt, bar kicsit be voltam szarva hogy milyen lesz. Nyilvám nem egy leányálom, de ki lehet birni. Sajnos nem tudom, hogy mi az a gingivitis igy arról nem tudok nyilatkozni. Nekem nem fajt.
2019. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan az egyáltalán nem fáj. Hogy a te gyulladt ínyed, ami már attól is fáj, ha hozzáérnek hogy reagál, azt nem lehet tudni, de ez nem normális. Mért nem kezeled az ínygyulladást Corsodillal és Paradontax fogkrémmel? Annak nem kéne így lennie!
2019. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: éves fogorvosi vizit, átnézett mindent, 1 fogat betömött, meg valamit zizegtetett fogaim mögött, alul-felul.

Hát, gondoltam jól van, mit tudom én mit csinál, csak csinálja, ha kell. 5-10 perc után így a doki: kész vagyunk, fogkő sincs már.


Nem éreztem semmit :D ja, és azt se lehet mondani hogy biztos zsibbadt volt az arcom, mivel fogtomeshez soha nem kérek érzéstelenítést ;)

2019. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem egyaltalan nem fajt :)
2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sok a fogkő, akkor érzékenyebb lesz, ha nem nagyon, akkor kicsit...
2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni
2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most volt először leveléve, baloldalt alul-felül jó sok összejött, már az ínyem is piros volt mert gondolom nyomta fel vagy bement alá, de ha tapogattam nem fájt. Hát néha azért megemelgettem a fejem mert elég nagyot belenyilalt, pláne itt lent a kis szemfogak között meg az íny közelébe, na de azért ki lehet bírni. Amin viszont meglepődtem mikor hazajöttem, hogy mennyivel fehérebbek lettek a fogaim, még ott is ahol látszólag nem volt fogkő de árment azon is.. meglepődtem és meg is örültem, nem számítottam rá.. és neked kérdező milyen volt?
2019. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tényleg elviselhető volt bár néhol összeszorítottam az öklöm a fájdalomtól, de a szájecsetelős érzéstelenítő sokat enyhített rajta.

Nekem inkább fura lett a fogam, mint fehér😅

2019. márc. 28. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!