Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog vagy gyulladt fog?

Bölcsességfog vagy gyulladt fog?

Figyelt kérdés

féloldali arcduzzanat, sajog az egész, ínyem is érzékeny azon az oldalon. Több fogorvos is látott, a fekvő bölcsesség fogak miatt a szájsebészetre küldtek. Onnan elküldtek, mondván, hogy nem indokolt azokat kiszedni, a fájdalom nem attól van.

Lehetséges, hogy begyulladt az egyik fog, ami nem látszik a röntgenen?

Teljesen tanácstalan vagyok már.



2019. márc. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de a röntgen nem csak a gócos gyulladást mutatja ki? Ha simán tegyük fel nő a bölcsességfogad és be van gyulladva, szerintem az nem feltétlenül látszik. Kocogtattad a fogaidat? Kiskanállal, egyesével, hátha kiderül melyik fájdogálhat ennyire. Azért a fekvő bölcsességeket illene kiszedni, jó ha nem attól van nem kell a felduzzadt arcodat megpiszkálni, de akkor is..
2019. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kocogtattam, doki is kocogtatta és semmit nem talált. A rtg sem mutat semmit, viszont nekem hasogat a fejem, nyom az arcom, korlátozott szájnyílás.. (a duzzanat már lement valamennyire)

:(

2019. márc. 26. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos? Arcüreg röntgen? Hátha..
2019. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam. És fül orr gégészeten -os

Bölcsességfog lesz szerintem, vagy nem tudom

2019. márc. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!