Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a fájós fogammal?

Mit tegyek a fájós fogammal?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, van egy gyökérkezelt és betömött fogam amit kb. 5éve tömtek. A múlt hónapban elkezdett fájni és kb 2-3 napig tartott az erős lüktető fájdalom a tömött fogamban, harapásra nagyon érzékeny volt, viszont hideg melegre nem igazán. akkor elmúlt és most vagy 3 napja visszatért a fájdalom, de nem akar múlni, már a fájdalomcsillapító sem segít. A dolgokat nehezíti, hogy debreceni diák vagyok, de nem idevalósi, és itteni lakcímem sincs, úgyhogy nem tudom lehet e itt ingyenes fogorvost találni, mert jelenleg nincs rá keret hogy esetleg egy új tömést vagy akár már csak egy 4000ft-os vizsgálatot is fizessek. Otthon csak hétvégén jutok haza, de a fájdalom már szinte elviselhetetlen, mit kezdjek addig a fogammal, mitől fájhat ennyire?
2019. márc. 26. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyeleten ellátnak akkor is, ha nem oda valósi vagy.
2019. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fájdalom csillapító, gyulladás csökkentő. De gyógyszerekre is rá menne annyi, mint pl egy húzásra.
2019. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez fogorvosi eset, mégpedig azonnal. Ez már nem fog elmúlni. Én nem értek az ilyen ügyeletes dolgokhoz, de én is azt gondolom ellátnak akkor is ha nem oda valósi vagy. Esetleg hívd fel az ügyeletet kérdezd meg őket. Ha jól értelmezem ott tanulsz, talán kérhetnél egy tanártól segítséget ez ügyben.
2019. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!