Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kiesett az ideiglenes...

Ha kiesett az ideiglenes tömés akkor azonnal vissza kell menni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap gyökérkezelték a fogam, de máris kiesett az ideiglenes tömés. 11 nap múlva kell visszamwnnem. Várhatok addig,vagy próbáljak meg elmenni elöbb?

#kiesés #fogtömés #gyökérkezelé
2019. márc. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg visszamenni minnél hamarabb. Nem jó nyitott foggal lenni.
2019. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg előbb elmenni. Bár tudom, hogy manapság időpontot kunyerálni lehetetlenség. Nekem volt egy fogam, amiből letört egy darab. Kértem időpontot, egy hónap múlva kaptam! Nem mentem el vele... Végig letört mindenhol, csak egy nagy lyuk maradt az időpontra...

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de Magyarország ilyen. Akkor még meg lehetett volna menteni a fogamat, most már húzni kell.

Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy próbálj minél hamarabb eljutni vele fogorvoshoz, mert lehet két hét múlva még jobban letörik, mint nekem, és akkor már késő.

2019. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült új időpontot szereznem, azt mondta, hogy gyorsan betömi újból,csak menjek. Nagyon segítőkész volt az fogorvosnő!
2019. márc. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!