Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj az ép fog? Ideiglene...

Miért fáj az ép fog? Ideiglenes fájdalom csillapítást mondanátok ami nektek is bevált?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csütörtök éjszaka óta rettenetesen fáj a fogam. Azóta aludni se tudok, mindig arra kell kelljek, hogy fáj. Ekkor beveszem egy fájdalomcsillapítót ami segít a helyzetemen. Pénteken nem tudtam elmenni a fogorvoshoz, mert nem rendel. Hétvégén se rendel és sajnos hétfőn se. A fájdalomcsillapítóból is már csak az utolsó tabletta van meg. Hétvégén ugye gyógyszertárak is zárva vannak. Nem tudom hogyan fogom kibírni keddig. A legrosszabb az egészben az, hogy ahányszor megnézem, hogy miért fájhat nem találok rajta semmit. Teljesen ép. És nem értem, hogy akkor miért fáj? Másik orvoshoz nem akarok elmenni mert már volt hozzájuk tapasztalatom, így csak abban bízok amelyikhez járok. Nem tudtok valami megoldást addig is amivel csillapíthatom a fájdalmat? Fokhagymás sós dolgot már próbáltam, de csak 5 percig ha hatott valamit. Sós vizes öblögetős dolgot is, de az se ért semmit.



2019. márc. 30. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van közelben város, akkor találhatsz gyógyszertárat, plázákban pl alapból nyitva hétvégén, de minden körzetben kell legyen ügyeletes gyógyszertàr is az ilyen esetekre, kérdés, hogy tőletek milyen messze is van ez.

Egyébként gyökérnél stb lehet gond attól, hogy a felszínén (szabad szemmel) nem látszik sérülés.

2019. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyökérhártya gyulladás esetén sem látszik semmi kívülről a fogadon, lehet az van, talán gyökérkezelni kell a fogad.

Kérj valamelyik szomszédtól erősebb fájdalom csillapítót, hideg borogatást is kipróbálhatod, én egy szer azzal vészeltem át egy éjszaki fájdalmat, szegfűszeget rágj el azon a fogon, ez zsibbaszt.

2019. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudtam szerezni fájdalom csillapítót,de még ezt a hideg borogatást is meg fogom csinálni. Most már csak túlélem keddig.
2019. márc. 31. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan tudod melyik fogad fáj? Simán kisugározhat annyira, hogy egy másikat tippelsz meg fájónak.
2019. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen biztosan, mert hozzányúltam és elég érzékeny volt. De holnap megyek fogorvos hoz, ő is "megkopogtatja" biztos ami biztos.
2019. ápr. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!