Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fog/állkapocs okozhat...

Gyulladt fog/állkapocs okozhat szédülést és bizsergést?

Figyelt kérdés
Tetgnap nagyon fájt a fogam de már késő volt és semmi nem volt nyitva, mára maga a fogfájás elmúlt viszont bedagadt kürölötte és az fáj. SZTK-ban felírtak antibiotikumot ma (dalacin), egyet már be is szedtem viszont időpontot a húzásra csak keddre kaptam (sztk-ban azt mondták, hogy ők nem tudnak vele mit csinálni azért nem nyúltak hozzá). De az a keddi időpont nekem nagyon messzinek tűnik. Pánikbeteg / hipochonder létemre persze teljesen megijedtem amikor olvastam, hogy miket csinálhat egy gyulladt fog s ma egész nap ilyen furán voltam, néha megszédültem meg "zsibbadt" a kezem, lában. Igaz nem ettem semmit egészen tegnap délután óta szóval én annak tudtam be de én már nem tudom úgyhogy gondoltam inkább ide kiírom. Köszi előre is!

2019. ápr. 3. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem okozhat. Ezeket csak te képzeled. Nyugodj meg, ne olvasgasd a gyulladt fogakat, ez nem az a szituáció. Nem 5-7 napról van szó, jóval többről. Ráadásul kapod a Dalacint, ennél jobb dolgod nem is lehetne. :) Ha fájdalomcsillapítót veszel be ajánlom a cataflam dolot, patikában vény nélküli. 4 óránként lehet bevenni napi max 4-et és ez is gyulladáscsökkentő. Kitartást!
2019. ápr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!