Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog lenne?

Bölcsesség fog lenne?

Figyelt kérdés

Fáj az állkapcsom két oldalt, erős fejfájás társul hozzá, néha még hőemelkedésem is lesz+ gyengeség. Arcom néha feldagad aztán lemegy. Az állkapcsomban, fogaimban feszitést érzek. Nő a bölcsesség fogam?

Dokihoz jövő héten megyek.


(29 L)



2019. ápr. 6. 20:32
 1/2 anonim válasza:

Inkább rossz fog lesz inkább.


Én 19 évesen szenvedtem az bölcsességfoggal. Szerintem te már "kinőttél" abból. Nagyon rizltka esetben lehetséges, hogy ilyen későn induljon el.


Ha nagyon durva, mindenképpen ügyelet, de sürgős esetben nem kell kivárnod az időpontot.

2019. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem törvényszerű, hogy 20 évesen jön ki az összes. Van akinek 40 évesen. És az alapján amit leírt a kérdező, könnyen lehet, hogy bölcsesség fog okozza. Főleg, hogyha rosszul fekszik, tolja a többi fogát.
2019. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!