Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért viselkedik a körzetis...

Miért viselkedik a körzetis fogorvos nagyon flegmán, meg azt hiszi mindenki szegény meg csóró, aki megjelenik a rendelésén?

Figyelt kérdés

Oké, hogy egy nagyon putri faluba jött dolgozni, ez tény. Anyám is ott dolgozik, kisebbségi az egész, még az osztálypénzt se tudják neki behozni, meg szakadt melegítőkben mennek suliba.

De azért nem kellene úgy kezelni mindenkit, mimt ha kenyérre se futná neki, meg nincs is joga.

Igazából azért jelentem meg ott, mert nem akartam 60 km-ert utazni egy fogtömés miatt, nem azért, mert ne tudnám kifizetni a magánrendelés árát.


De ez annyira gáz, engek is úgy kezelt, mintha nem is tudom... Meg mit vállal akkor tb-s rendelést akkor. Nem nézek putris c...nak,nem is vagyok az.


De bevillog a Louis Vuitton táskájával a rendelésre, úgy lenéz mindenkit. Meg ha nincs pénze valakinek magánrendelésre, mi van? Amúgy nagyon rossz tömőanyagot is használ szerintem. Legalábbis az enyém kiesett és előtte meg alályukadt, pedig nem volt nagyon lyukas. Csak azt vettem észre, hogy elkezd fekete lenni a tömés mentén.


2019. ápr. 7. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy egy kicsi letört a fogamból, korona kellene rá... Mondom oké. Erre, de az 28.000.forint, te úgy sem tudod kifizetni.
2019. ápr. 7. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy paraszt.
2019. ápr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem, ez annyira gáz... És ha nem lenne pénzed? Akkor sem lenne joga ilyen kijelentést tenni! Én is dolgozom állami szférában is, de eszembe nem jutna bárkit megítélni az anyagi helyzete miatt, pláne nem flegmázni... Tudod kedves kérdező, az a baj, hogy vannak ilyen emberek minden területen és egyre több, sajnos.

Viszont, ha teheted, akkor inkább tömess magánban. Nem azért, mert minden NEAK finanszírozott orvos kontár (sőt!), hanem azért mert a NEAK nagyon keveset fizet az élvezett kezelések után, így nagyon gyenge minőségű anyagokkal dolgoznak. Nekem most sajnos amalgám töméseim kell kicserélni oár év után, mert alászuvasodott a nem megfelelő záródás miatt, hiába ápolom rendesen a fogaim és a szám, plusz mióta fele annyi amalgámom van, nincs fogínyérzékenység és a légúti allergiás tüneteim is redukálódtak.

2019. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is észrevettem, hogy nagyon silány anyagot használ hozzá, de tényleg. Szerintem a korábbi körzetis fogorvosnál, ahova általánosban hordtak, nem így volt...
2019. ápr. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!