Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Micsinaljak? Faj a fogam, hiaba mentem el a fogorvoshoz az csak betomte, de ugyan ugy faj, mar lassan megbolondulok. Nem egyszer voltam mar, es azt mondta, hogy ezt meg meglehet menteni. Mar egy csomo gyogyszert beszedtem, de semmit sem er mar az sem

Keress kérdéseket hasonló témákban: fog, fogfájás, fogászat

ápr. 9. 19:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ha annyira fáj akkor mondd meg a fogorvosnak hogy húzza ki. Bonyolult?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont ápr. 9. 19:09 Privát üzenet
Másik fogorvos????

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont ápr. 9. 19:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam masiknal,de az meg azt mondta,hogy korzetileg nem oda tartozom,ugyhogy nem foglalkozik vele

# 3/12Időpont ápr. 9. 19:13 Privát üzenet
Én is jártam már így. Visszamentem, és gyökérkezelte. Azóta jó. Nem szívesen csinálnak gyökérkezelést, csak végső esetben. Ezért nem kezdte azzal. De ha kell, akkor kell! Menj vissza holnap, fogadnak sürgősséggel. Addig vegyél be Cataflamot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont ápr. 9. 19:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mar az sem er semmit,de azert koszonom🙂

# 5/12Időpont ápr. 9. 19:21 Privát üzenet
Hogy-hogy nem segít a gyökérkezelés? Volt már kezelve? Mert akkor nem szabadna, h fájjon mert már nincs benne ideg. De ha csak sima fúrás+tömés az fájhat még, én is érzem ha keményet eszek h mintha lenne valami tompa fájdalom...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont ápr. 9. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Marmint a gyogyszerre ertettem

# 7/12Időpont ápr. 9. 19:31 Privát üzenet
Jegeld az arcodon keresztül. Rövid ideig többször tedd rá a jeget. Ez általában használ a fájdalomra. Hol nap menj el a fogorvosodhoz! Ideget kell benne ölni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont ápr. 9. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat,mar a konnyem is potyog😩

# 9/12Időpont ápr. 9. 19:36 Privát üzenet
De amit írtam (6-os) használni fog, vissza kell menni, nem jól végezte a dolgát

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont ápr. 9. 20:15 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek milyen tapasztalataitok vannak az éjszakai/kivehető fogszabályzóval? Az éjszakai fogszabályzó ugyan olyan hatékony, mint az állandó? Lehet egyszerre felül és alul is...
Nagyon kidörzsöltem a fogínyemet. Kaptam öblögetőt a multkor de semmire nem jó ugyan olyan sebes. Vissza mehetek a fogorvoshoz?
Gyökérkezelés után ugyan úgy kilyuladhat vagy szuvas lesz ha nincs kezelve? Belol is ugyan ugy vagy csak kivul szuvasodik?
Ma elmentem a fogorvoshoz mert fájt a fogam, betömte de ugyan ugy faj es most be is lazasodtam. Attol? Most mit csjnaljak?
Mi ez? Segítség, MEGBOLONDULOK! 2 éves kislányom, kb 2 hete olyan szinten fél a legkisebb légytől is, hogy azóta szinte egész nap sír, mert mindig lát egyet-egyet, már elalvásnál...
Fogak közé ékelődött körömdarab ( amit én magam nem eszek észre), okozhat olyan problémát, hogy hol egyik fog fáj hol a másik, de mindig ugyan azok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!