Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Micsinaljak? Faj a fogam,...

Micsinaljak? Faj a fogam, hiaba mentem el a fogorvoshoz az csak betomte, de ugyan ugy faj, mar lassan megbolondulok. Nem egyszer voltam mar, es azt mondta, hogy ezt meg meglehet menteni. Mar egy csomo gyogyszert beszedtem, de semmit sem er mar az sem

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 19:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jegeltem es vettem be gyogyszert is...olyan mintha jobb lett volna,de most az egesz allkapcsom faj
2019. ápr. 9. 20:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyd kihúzatattni én hagytam és az egy negyed állkapcsom felső 4tól hátrafele eltűnt.A Semmelweis oktató emeleten hagytam kihúzatni mert pont olyat fogtam ki aki nem megmentette hanem szemléltetésként használt :(,ugyanabban az épületben egy másik szobában két évvel előtte ugyanazokat meg akarták menteni 80ezerből.Csak a melóhelyemről nem engedtek el,kirúgással fenyegettek így elhúzódott.Most milliókba fog fájni a sok csontpótlás és implant..Keress magándokit/szájsebészt aki megcsinálja,ha kell íny felől kiszedi a gyulladt rész rezekálja,kikaparja de nem egyből kihúzza.Pénzbe fog kerülni.De még többe ha nem lesz fogad!
2019. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!