Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Miért fájhat a frissen tömött fogam? Múlthéten voltam a fogorvosnál, a jobb felső fogaim közül 5 darabot tömött be.

Hétfőn 1 szerda csütörtök 2-2. Amit hétfőn csinált, érzékeny. Eléggé fújt a szél akkor, huzatban is voltam sokat, és meg is voltam picit náthásodva (allergia) így kifújta a szél a számat. Hidegre érzékeny.Okozhatta ez most ezt a tompa fájdalmat? Mondtam az orvosnak, azt mondta, a fogammal nincs baj.... Gyógyszer nem kell annyira nem fáj, inkább ez az érzem, hogy van...

ápr. 10. 12:48  Privát üzenet  

A válasz
Nekem is volt ilyen tömés után. Pár napig tartott, talán egy hétig. Szerintem attól lehet, ha nagyobb lyuk volt, megbolygatták a fogat, kell neki idő, amíg "lenyugszik". Nekem azt mondta a doki, hogy van, akinek hetekig is érzékeny tömés után.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 10. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mozog a jobb, felső metsző fogam. Mit csináljak?
Szúr, fáj, vagy enyhén görcsöl a hasam felső része jobb oldalon reggeltől kezdve. Mi lehet ez?
Mi alapján dől el, hogy egy TV-csatorna logója jobb vagy bal és felső vagy alsó sarokba kerül?
Mi annak a játéknak a neve amikor egy Boszorkány lebeg a jobb-felső sarokban fekete kalap van rajta és balról jönnek a mobok és meg lehet őket fagyasztani jégsugárral meg tüzet...
Meddig fog fájni a jobb felső hetes fogam? A hegye már kint van de ha bármi hozzáér az kellemetlen? Rettegek a fogorvostól és csak a végső esetben akarok hozzáfordulni....
Mi lehet a baja a Toshiba LED TV-nek ha a jobb- felső, hátsó sarkából folyamatos zümmögő hang jön?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!