Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Ha megkérem, csinál olyat a fogorvos hogy csak néhány fogat töm be?

Külföldön dolgozok és 5 napra tudok hazamenni. Persze pont az eddigi kint töltött idő alatt kezdtek el kinőni a bölcsességfogaim és a többi így torlódik.... Ki kéne műteni 3-at, de itt arra se szabim, se pénzem sajnos. Amikor hazamegyek arra gondoltam hogy betömetném a fogaimat, de félek hogy visszautasítja a forgorvos, mert hogy ezt meg ezt kéne csinálni vele.. Fél év múlva költözök haza, akkor rendesen megcsináltatnám a fogaim, a bölcsességfog műtétek után fogszabályzás is kéne. Van olyan fogorvos, aki megérti ezt a szituációt?

Köszönöm előre a választ.

(A pénzről meg : lenne, de gyűjteni jöttem ki, így ha itt magánba elmegyek, akkor kb semmit se ért az itt töltött idő)

ápr. 11. 08:37  Privát üzenet  

A válaszok
Azt csinálja amit szeretnél nyilván amég a kérés nem abszurd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 11. 08:44 Privát üzenet
HA maszekhoz mész, akkor azt csinálja meg, amit kérsz és amit fizetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 11. 09:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy gyökérkezelt fog meddig marad meg? Néhány évtől életünk végéig több mindent hallottam.
Miért fehér néhány helyen a fogam, meg letörik belöle?
Mit tegyek ha néhány fogamnál nincs elég dentin a fogzománc alatt?
Délután 4 körül kihúzták a fogam. Adnátok néhány tippet, hogy mit ehetek?
Fogorvos után fekete lett néhány fogam, vajon lejön?
Sajnos rossz fogazatot örököltem, s a gondos ápolás ellenére néhány évente új hidakat kell csináltatnom. Mivel az állam ebben nem térít, rendszeresen több-százezer Ft a kiadásom....

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!