Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a bölcsességfogamat,...

Kihúzták a bölcsességfogamat, mikor múlik el a dagadás és a szájzár?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel húzták, vagyis műtötték ki, mert teljesen íny alatt volt. Elég jól beadagadt, bár lehetne rosszabb is. Flectort szedek, fájni nem fáj csak feszít, de borzalmasan nézek ki :(

Jegelem folyamatosan :/


2019. ápr. 13. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 napig látszott, hogy eléggé be van dagadva, utána folyamatosan csökkent a fájdalom is.
2019. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ahj, az nam valami jó hír :( hogy megyek így hétfőn dolgozni?! :(
2019. ápr. 13. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Szótlanul.
2019. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

családsegítősként az elég bajos lenne :D

mondjuk tudok beszélni, csak elég hörcsög fejem van :(

2019. ápr. 13. 10:09
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a szájzár anno egy hétig tartott, utána 1 hét mire fokozatosan ki is tudtam rendesen nyitni a számat, egy hónapig fájt nekem, de elviselhetően.
2019. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok


A fájdalom hiába enyhült, nekem is szájzáram volt másfél hétig. 2 hét után tudtam rendesen enni.

2019. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és ezzel mit lehet kezdeni? Lehet gyorsítani valahogy? Nekem ezt senki sem mondta busszus, biztos nem most mentem volna el, nagyon sok dolgom/programom van a következő 2 hétben :(
2019. ápr. 13. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 eve mutottek ki, mar elore kivettem 3 nap szabadsagot a labadozashoz, de nekem az nem volt eleg (ugyfelszolgalatos vagyok), mert nemhogy beszelni, de enni se tudtam meg. 6 vagy 7 nap utan lettem jobban annyira, hogy tudtam menni dolgozni. Ugyhogy kenytelen voltam beteget jelenteni. Pedig nekem szepen gyogyult, vissza is mentem megnezetni, mert aggodtam, hogy meg 2 nap utan is fel van dagadva, de megnyugtatott az orvos, hogy ez ilyen, igy normalis.
2019. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát ez remek... jön a húsvét, vásározni megyek előtte... baromijó, senki nem mondta, hogy ez eddig elhúzódik


köszi a választ

2019. ápr. 13. 16:16
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Anno nekem sem mondták, bár én is kivettem pár nap szabit erre, mert azt tudtam, hogy nem lesz egyszerű eset. Nekem maga a művelet egyáltalán nem fájt, és örültem is, gondoltam, akkor majd ha az érzéstelenítő kimegy, akkor sem lesz vészes, hát tévedtem. 1 hétig az álkapcsom sem mozdult meg, kinyitni a számat is csak nagyon lassan, de max fél centi volt a nyílás, nem beszélve a fájdalomról. Nekem is nagyon fel volt dagadva, 1 hét után mentem vissza varratszedésre, hát az sem volt egyszerű, de én mondjuk irattam fel antibiotikumot, a fájdalom utána enyhült.

Szóval ez pár hét biztosan van, de szerintem minimum 1 hónap mire minden rendben lesz. Utána is érzékeny lesz még meg fájni is fog, de már nem annyira, hogy gyógyszer kelljen, legalábbis nekem így volt.

2019. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!