Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó miatt csúnyább a...

Fogszabályzó miatt csúnyább a fogam mint előtte, más is járt már így? Még rajta van, változhat jó irányba is?

Figyelt kérdés

A szemfogaim fent voltak, illetve alul egy fogam kicsit befelé fordult, de nem volt feltűnő, ezeket leszámítva az összes fogam egyhosszban volt, most lépcsős, alul is felül is, mármint az egyik fogam magasabb lett mint a másik


Miért?


2019. ápr. 14. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, milyen lett!? Nem tudnál képet feltölteni? Nem kell előtte-utána fotó, csak hogy most milyen?
2019. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Nem tudom hogy kell feltenni képet

:(

2019. ápr. 15. 05:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek masmilyen a foginak a 'hossza':DD

Neked igy allnak helyesen. Nekem is az elso ketto fogam hosszabb, aztan a masodik ketto 'rovidebb'. (Marmint az elso kozepso ketto, illetve az azokon kivul levo, na erted XD)

Aztan jon a ket szemfogam, azok olyan nagysaguak, mint az elso ketto.

Eloszor en is utaltam mikor levettek, otthon bogtem. De megbaratkozol majd vele. Vagy a masik opcio, hogy megcsinaltatod, csak az dragabb es fajdalmasabb.:DD

Nekem picit el is lett cseszve, ugyhogy szerintem meg alakitani fogok rajta, ha lesz ra lenzem.

2019. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!