Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés tetején van egy...

Fogtömés tetején van egy fekete folt, ez mi, alályukadt vagy fogkő?

Figyelt kérdés

Az egész 7-es közepe be van tömve.

De nem tudom mi ez a folt rajta.. Azt tudom, hogy azt mondta kicsi a lyuk, aztán mégsem, nem adtak érzéstelenítőt, hanem mikor annyira fájt, már az asszisztens fogott le, hogy "na még egy kicsit".


De fogtömés tetején fogkő?


2019. ápr. 14. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek mégy henteshez? Mi az, hogy nem ad injekciót és lefognak? Szerintem nem fogkő, és valami nagyon nem stimmel. Keress normális fogorvost!
2019. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anyám fogorvosa volt, ő kért nekem időpontot, de nagyon gáz amit csináltak...

"ugye nem kérsz, csak kicsi a lyuk". Aztán meg sem várta a válszat nekiállt, de mikor már nagyon fájt, meg mozgolódtam, lefogatott az asszisztenssel... Amúgy 2 éves tömés. Egy koronát is kellett még, hát azt is megbántam, mert azzal még cifrább dolgok voltak, le sem merem írni, jobb volt a kicsit letört fog...

2019. ápr. 14. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehet, de gyanús, hogy lyukas lehet...
2019. ápr. 14. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmentél már másik orvoshoz?

Mit mondott?

2019. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!