Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri piszkálni a teljesen...

Megéri piszkálni a teljesen jó fogat?

Figyelt kérdés

Üdv. Az egyik metszőfogam el van fordulva oldalra, így nőtt ki, vagy körömrágcsálás miatt lett ilyen, a fene se tudja már.. sajnos akkoriban nem hordtam a fogszabályzót ahogy kellett volna, és most iszom meg a levét... és arra gondoltam, hogy mivel sajnos fogszabályzóra most nem lenne keret, megérné e a fogamat úgy lecsiszolni, hogy egyenesen nézzen ki mint a másik? Ha baja is lett volna, simán megcsináltatnám, csak hogy semmi baja, teljesen egészséges, jó ötlet-e fúrni belőle és majd tömni? (mert ugye mégsem maradhat lyuk)

Kicsit dilemmában vagyok, hogy mi legyen, szerintetek? Ti mit csinálnátok? Héten úgyis megyek fogorvoshoz, szerintem ő sem fogja az én ötletemet támogatni, pedig neki kb mindegy, kifizetem neki azt is.

Itt a kép a fogról, hogy tudjátok miről van szó:


[link]



2019. ápr. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem lehet úgy lecsiszolni, hogy egyenes legyen, de amúgy sem szabad, mert akkor annak a fognak pár év múlva vége.
2019. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lecsiszolják, de esetleg nézz utána a fogászati héjnak.
2019. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat igen, arra en is gondoltam, h ha meg lenne furva akk mar gyokerkezeles is kellenne mert eleg mely furas lenne. Hat kar erte, azt hittem valamit lehet vele csinalni :( koszi a valaszokat
2019. ápr. 15. 21:05
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Ennél sokkal csúnyább fogakkal is mászkálnak emberek. Néha még a tv-ben is látni olyanokat, hogy az ember kis híján leeseik a székről. Ha nem okoz panaszt, szerintem nem kell vele semmit csinálni.
2019. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!