Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Szerintetek ki a legjobb fogorvos, szájsebész Budapesten?

Köszönöm, ha segítetek. Sajnos több dokinál is voltam már, akik nem váltak be, mert a gondom nem szüntették meg. :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogorvos, szájsebész, legjobb

ápr. 16. 15:05  Privát üzenet  

A válasz
Dr Sárosi Ákos. Én nála voltam altatásos fogászaton. Nagyon jó szájsebész, és kedves. Igazából mindenki nagyon jófej. 12-ik kerületben rendel. Premium dental. Így keress rá, ha érdekel, több orvos is van, árak is fent vannak. Nagyon tudom ajánlani

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 17:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 év alatt 3 panoráma röntgen,1 kisröntgen,5 fogorvos és 1 szájsebész mondta, hogy nincs bajom. Ennek ellenére bal felül fáj (nak) a foga (i) m, és a szájízem gyakran fémes....
A fogat meg lehet ultra hangozni? Valami beakadt az alsó fogaim közé, de a fogorvos, és a szájsebész sem láttak semmit szabad szemmel.
Mire lehet számítani, milyen lesz?
Hogy működik a fogorvos és/vagy szájsebészet?
Kedves Debreceniek! Ki a legjobb szájsebész az alábbiak közül: Dr. Szép János, Dr Máthé Levente vagy inkább Dr. Kovács György?
A bölcsesség fogakkal mit szoktak csinálni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!