Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés
FerencDávid nevű felhasználó kérdése:

Az lehet, hogy a sok fogtömés miatt az fájdalomküszöböm/ingerküszöböm (nem tudom pontosan mi a neve, ne kövezzetek meg) magasabb lett?

Ezért vagyok képes most egy fogtömést egy mozdulat, vagy hang (illetve injekció) nélkül végigülni? (most sem és korábban sem adtak soha injekciót, csak a foghúzásnál) 16/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: foghúzás, fogtömés, ingerküszöb, fájdalom, fog, fogak

ápr. 18. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, lehet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 18. 14:23 Privát üzenet
Flagstaff nevű felhasználó válasza:

Esetleg jó a fogorvosod, és képes kínzás nélkül fogat tömni. Manapság sajnos sok a hóhér, akik minden hülyeséghez injekciót adnak, de nekem metszőfogamat is tömte injekció nélkül a dokim, úgy, hogy semmit nem éreztem, pedig nyafka vagyok amúgy.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 18. 14:39 Privát üzenet
Nem tudom, de nem mindig adnak érzéstelenítőt. Nem mindig kell olyan mélyre lefúrni, hogy szükséges legyen. Függ a lyuk méretétől, hogy mennyire kell fúrni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 18. 15:17 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Nekem kétszer tömték, egyszer sem adtak semmit.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 18. 15:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Metszőt nekem is tömtek, összes 15 tömött van, igazából érzem a fájdalmat, csak már teljesen kibírom, és ez másra is igaz nem csak a fogaimra

# 5/5Időpont ápr. 18. 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rossz fogak. Lehet genetika, vagy valamit tényleg elrontok fogmosásnál? Többi lent
Fogtömés tetején van egy fekete folt, ez mi, alályukadt vagy fogkő?
Szerintetek nagyon lecsesznek, ha elfelejtettem visszamenni a fogaszatra? Gyogytomes van a fogamba mar kb 20-25 napja es penteken kellett volna visszamennem, de elfelejtettem. Ha...
Az ideiglenes fogtömés cseréje fájdalmas?
Fogtömés és gyökérkezelés után hány óráig 'nyúzott' az ember?
Fogtömés után fogmosás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!