Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mi van akkor, ha éjszaka annyira elkezd fájni egy fog, de mondjuk már ügyelet sincsen aznap, másnap meg megint csak este van? Fogorvos meg nincs pl ünnep miatt. Mit lehet ilyen esetben tenni?

ápr. 18. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ügyelet mindig van, addig is fájdalomcsillapítás.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 18. 21:40 Privát üzenet
Ügyelet lényege az, hogy akkor van amikor nincs rendelés vagyis akár éjszaka is mehet az ember ügyeletre. Én voltam már hajnali 1-kor ügyeleten a fogam miatt. Attól, hogy ünnepek vannak az élet nem áll meg. Ügyelet 24 órás ilyenkor.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 18. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itt Győrben 20-22 -ig van ügyelet

# 3/9Időpont ápr. 18. 21:42 Privát üzenet
Ügyelet mindig van. Azért hívják ügyeletnek.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 18. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor miért 20-22-ig van kiírva?

# 5/9Időpont ápr. 18. 21:44 Privát üzenet
Egyáltalán nincs ügyelet folyamatosan. Fehérváron pl szombaton, vasárnap és munkaszüneti napokon van 8-14ig.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 18. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs hát..én is ezt mondtam..

# 7/9Időpont ápr. 18. 23:10 Privát üzenet
Jegelni kell az arcot ilyen esetben, és fájdalomcsillapítót bevenni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 18. 23:54 Privát üzenet
Amúgy ez tényleg nem logikus. Kisebb városokban még annyi ügyelet sincs, mint egy megyeszékhelyen az a pár óra, ráadásul nem is mehetnének oda máshonnan. És akinek tényleg fájt már a foga, az tudja, hogy milyen sz*r napokat várni vele... A sima ügyeletre meg a sok hetes panaszukkal is simán bemennek az emberek, egyáltalán nem kell hozzá életveszély, vagy nagy fájdalom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont ápr. 19. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vas megyeiek, dunántúliak! Hova lehet fordulni, ha éjszaka vagy ünnepnapokon SOS helyzet alakul ki?
Gyomormegterheles utan milyen dieta legyen?
Van valakinek tapasztalata megrendelt idősgondozókkal? 2 dolgozik heti váltásban egy idős rokonunknál 24 órában. Az egyik állandóan panaszkodik, hogy éjszaka sok a munka. Akkor...
Kórházi ügyeletre csak éjszaka lehet menni? Sztk-ba járok terhes gondozásra, de mire oda érnék nem rendelne akihez járok.
Ha kijön hozzátok a gyerekorvosi ügyelet éjszaka, adtok nekik pénz?
Az éjszaka a 6 éves lányom lázas lett! Komoly hogy az ügyelet nem jőtt ki? Egyébként Budakeszin lakom!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!