Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El fog látni így is az orvos?

El fog látni így is az orvos?

Figyelt kérdés
2 hete húzták ki az alsó jobb fogamat, eléggé megjártam 3 óráig húzta a doki , így még csak most gyógyul. Viszont a bal felső fogam már nagyon fáj , nem húzhatom tovább. Muszáj gyökérkezelni. Viszont attol tartok hogy a doki nem fogja megcsinálni, mert a másik oldalon ki lett húzva, de már a fájdalom elviselhetetlen.
2019. ápr. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletben csak húzás van.
2019. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy látja e, hogy ott ki lett húzva egy fog?? Öcsém, ha ásítasz még én is észreveszem. A fogorvos meg szakember, és 2 centiről nézi a fogaidat egy nagyító tükörrel. Szerinted észreveszi?
2019. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én most arra vagyok kivancsi hogy pont ellentetes oldalon van, tulajdonkeppen meg nincs begyógyulva. Hogy így el fog e latni kedden?
2019. ápr. 19. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,el fog látni.A jobb alsó hiánya nem akadályozza a bal felső kezelését.(Akkor sem,ha a helye még nem gyógyult.)
2019. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2019. ápr. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!