Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Afta szerűség a torkomban?

Sziasztok !

A kérdésem az lenne hogy a minap figyelmes lettem rá hogy a bal oldalt a torkomon egy rizsszem nagyságú fehér pont van min egy afta.

Fáj gligoseptet és szopogató cukorkát alkalmazok szerintetek ez elmulasztja.

Okozhatta a problémát az hogy a mandulámat az újjammal vizsgáltam ?

Mivel a mandulámon szokott mandulakő előfordulni és azt ki szoktam nyomkodni ezért biztos vagyok benne hogy ez nem a mandulám hanem a torkom. :)

Mennyi idő míg meggyógyul szerintetek ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: afta, torok

ápr. 19. 19:16  Privát üzenet  

A válasz
Nekemis ugyan ott van egy hatalmas nagy aftám, glycosepttel kérném bár elèg nehèz oda hátra nyúlni .Neked hogyan múlt el?

# 1/1Időpont jún. 4. 06:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire fájhat egy gyökérkezelt fog (még csak gyógytöméses) kihúzása, amelyből kiesett a tömés és időközben le is tört az ínyig és a közepén valami vadhús szerüség van? (Tudom...
Orrváladék csorgással nem lehet kezdeni semmit itthon? Lassan egy éve folyton ott van a torkomban az orrváladék, ha lámpával bevilágítok látom is. Emiatt nem megyek fogászatra,...
Van a bal felső fogak mellett (belül) egy vízhólyag szerüség. Pár napja jelent meg és nem akar el tűnni. Mi lehet ez? Mikor fog éltüni? Esetleg van rá mód hogy el tűntethesem?
Mi ez? Széklet képződik a torkomban?
4 nappal ezelőtt gyorsan kezdet verni a szívem gyengeséget éreztem a lábaimban, a fejemben is ilyen fura érzés van torkomban gombóc de nem annyira fáj de még is, tüdőmben nyomás...
A torkomban úgy éreztem, hogy meg akadt valami de majdnemhogy a nyelvem tövénél. De talan kicsit lejjebb megprobaltam az ujjammal megpiszkálni de valami lifegő "bőrdarabkát"...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!