Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SÜRGÖS, bedurrantak az egyik...

SÜRGÖS, bedurrantak az egyik oldalon az ínyben fekvő bölcsességfogaim, egyszerre a felső és az alsó, jövő héten műtenének de két hét múlva fontos eseményen kellene részt vennem?

Figyelt kérdés

Bevállaljam a műtétet? Igazából már most is van egy kis pocok fejem, szóval talán mindegy is h bevállalom, talán csak jobb lehet akkor nem?

Vagy van valami gyógyszer , praktika amivel tudnék javítani a dolgon? Folyamatos feszítésre, fájdalomra, duzzadásra jelenleg napi 3 cataflamot szedek.



2019. ápr. 19. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Hőemelkedésem is van és kb életképtelen vagyok. De ha ehhez még nagyobb fájdalom társul majd a műtét után és a lila fejemmel nem jelenek meg azon a fontos eseményen, az nagyon gáz lenne.

Ti mennyi idő alatt épültetek fel?

Nekem kettőt kell kimenni íny alól.

2019. ápr. 19. 23:00
 2/5 A kérdező kommentje:

Kimenni = kiműteni.

Magán szájsebészhez mennék, mivel államiban még többet kell várnom, de itt ugyebár nincsen kórházi háttér, ha valami komplikáció lépne fel.

2019. ápr. 19. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan szedsz ennyi hülyeséget? Másfél nap alatt végeznek veled, nem leszel lila sehol. Még mindig jobb mintha pocokfejjel fájdalmakkal mész arra a nagy fontos eseményre.
2019. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik be se dagadt, a másik kb. egy hétig kicsit meg volt dagadva. Mindkettő alsó volt. Fájdalomcsillapító szedése mellett abszolút nem fájt a gyógyulás alatt. Én nem várnék a műtéttel.
2019. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Skatebird ***** válasza:

A teafaolaj nagyon jó gyulladás ellen, borzasztó íze van, de megéri.

Nekem hetekig fel volt még dagadva miután kiszedték. A cérnát is - amivel összevarrták az ínyemet - háromszor kidobta a gyulladás. Aztán javasolta ismerős a teafaolajat, naponta párszor kentem be vele és többet nem jött ki a cérna, szépen lelappadt a gyulladás.

Jobbulást!

2019. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!