Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

SÜRGÖS, bedurrantak az egyik oldalon az ínyben fekvő bölcsességfogaim, egyszerre a felső és az alsó, jövő héten műtenének de két hét múlva fontos eseményen kellene részt vennem?

Bevállaljam a műtétet? Igazából már most is van egy kis pocok fejem, szóval talán mindegy is h bevállalom, talán csak jobb lehet akkor nem?

Vagy van valami gyógyszer , praktika amivel tudnék javítani a dolgon? Folyamatos feszítésre, fájdalomra, duzzadásra jelenleg napi 3 cataflamot szedek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fog, bölcsességfog, fájdalom, duzzanat, műtét

ápr. 19. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hőemelkedésem is van és kb életképtelen vagyok. De ha ehhez még nagyobb fájdalom társul majd a műtét után és a lila fejemmel nem jelenek meg azon a fontos eseményen, az nagyon gáz lenne.

Ti mennyi idő alatt épültetek fel?

Nekem kettőt kell kimenni íny alól.

# 1/5Időpont ápr. 19. 23:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kimenni = kiműteni.

Magán szájsebészhez mennék, mivel államiban még többet kell várnom, de itt ugyebár nincsen kórházi háttér, ha valami komplikáció lépne fel.

# 2/5Időpont ápr. 19. 23:10 Privát üzenet
Honnan szedsz ennyi hülyeséget? Másfél nap alatt végeznek veled, nem leszel lila sehol. Még mindig jobb mintha pocokfejjel fájdalmakkal mész arra a nagy fontos eseményre.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 19. 23:12 Privát üzenet
Nekem az egyik be se dagadt, a másik kb. egy hétig kicsit meg volt dagadva. Mindkettő alsó volt. Fájdalomcsillapító szedése mellett abszolút nem fájt a gyógyulás alatt. Én nem várnék a műtéttel.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 19. 23:20 Privát üzenet
Skatebird nevű felhasználó válasza:

A teafaolaj nagyon jó gyulladás ellen, borzasztó íze van, de megéri.

Nekem hetekig fel volt még dagadva miután kiszedték. A cérnát is - amivel összevarrták az ínyemet - háromszor kidobta a gyulladás. Aztán javasolta ismerős a teafaolajat, naponta párszor kentem be vele és többet nem jött ki a cérna, szépen lelappadt a gyulladás.

Jobbulást!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 20. 09:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudomasomra jutott, hogy a batyam arra keszul, hogy az egyik jo baratomat kuldi be maga helyett nyelvvizsgazni. Hogyan tudnam meggyozni rola, hogy ez nagyon rizikos es veszelyes...
Lányok, fontos, hogy egy fiúnak ki legyen dolgozva a felső teste?
Fontos! Felső oktatási képzésre hogyan lehet jelentkezni?
Melyik sütési módot mihez kell használni, pl alsó/felső/alsó-felső/légkeverés, stb egyáltalán melyik a fontos és melyik fölösleges?
SEGÍTSETEK FONTOS! Nőtt egy pattanás a felső ajkamon és az alsó ajkamon meg nagyon úgy néz ki hogy herpesz lesz mit csináljak?
Letiltottam valakit instagramon, de nem tudom feloldani mert mikor rá megyek a blocked users menuponton a prfilra hogy feloldjam nem jelenik meg a bal felső sarokban az a 3 pont...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!