Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az nem nagyon gáz, hogy a...

Az nem nagyon gáz, hogy a fogorvos 2 órával az időpont előtt mondja le, mert műt?

Figyelt kérdés

Oké az asszisztensével beszéltem, de ez akkor is. Mondom oké, nem is kértem újabbat... Erre "hogy akkor gyorsabban hajtok, lehet visszaérek", ezért ne száguldozzon, de nem lehetett őket lerázni...


Megértem, hogy közbejött valami, meg hogy nem is tudott szólni, bár szerintem nem is akart. De akkor már ne akarjon mindenáron rád erőszakolni egy másikat...

Anyukámnak leestek a pótlásai, külföldi meg akarta csináltatni, még "itthon" van. De ha nem érnek rá...


Azt mondta így el sem megy. Azért én intéztem, mert nem tud magyarul.


Én megértem, hogy nem jó, de akkor ők is értsék meg, hogy 1-2 hét múlva meg anyámnak nem jó már...


2019. ápr. 23. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom elhúzódott a műtét, amit nem terveztek előre. Ez minden orvosnál előfordulhat.
2019. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudta előre, hogy megy, akkor még nem műtött. 11-re ment és fél 1-re volt időpont.


A csajnakmis kellemetlen volt, mert én vele beszéltem, lehet nem egyeztett az orvossal, nagyon aranyos lány.

2019. ápr. 23. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kellemetlen, de előfordul az ilyen. Viszont biztosan kaptál volna új időpontot, amíg itthon van anyukád. Főleg, ha elmondod, hogy csak most van itthon és sürgős.
2019. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha megint 2 hétre ad időpontot, meg még mire el is készül, hát az nagyon késő. Először úgyis csak ránéz, hogy mit lehet csinálni vele... Minimum 1 hét mire elkészül...


Na de mindegy. Mekkora egy bunkó, hát akkor majd gyorsabban hajtok...

2019. ápr. 23. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bunkó. Közbejött valami, vérzett a beteg, rosszul lett, nem akart sehogy se kijönni egy fog vagy bármi. Előfordul.
2019. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem a műtét húzódott el, hanem elfelejtette, hogy ma műt, nekem meg mégis adtak időpontot.
2019. ápr. 23. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor menjetek másik orvoshoz, ha gondod van vele.

Gondolom, nem mondtad el neki a helyzetet, hogy mi van anyukáddal és mennyi ideig lesz itthon. Biztosan nem tudnák oldani. De ha nem mondod, akkor ők nyilván nem fogják kitalálni.

Vagy ha úgy is megy haza anyukád, akkor csináltassa meg ott, ahol él.

2019. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Felhívott és lemondta. Ő is ember, előfordul, hogy közbejön valami, vagy elfelejt valamit. Biztos veled is történt már ilyen. Keressetek másik orvost, aki gyorsabban tud fogadni.
2019. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!