Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogközre fogszabályzót...

A fogközre fogszabályzót adnak, vagy betömik a két fog közt levő kis szünetet?

Figyelt kérdés

20.éves vagyok és van egy kis fogközem,ami már régebben is zavart,de mostanság már egyre kellemetlenebbül érzem magam miatta.

Azt félretéve szép fogsorom van alul felül.

Régebben azt mondták,hogy majd a bölcsességfogam szépen helyre állítja a fogaimat,de nem szeretnék erre várni éveket..

Esetleg valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? :)



2019. ápr. 24. 18:29
 1/4 anonim válasza:
56%
Fogszabályzót adnak
2019. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ,hogy a rést mi okozta.

Nekem valahogy az íny megvastagodott részé a két fogam között akarták műtéttel eltávolítani,és utána összehúzni fogszabályzóval.

A másik variáció pedig a kipótlása volt,viszont ahhoz a fogat le kell teljesen csiszolni,amire rá jön az új,vagy még töméssel lehet pótólni. Nekem ezeket ajálnlották,de én neked mindenképpen azt javaslom,hogy menj el csak megnézetni,és javaslatot kérni rá,mert ez típusfüggő.

2019. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó
2019. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig is fogkozem volt,szoval orokoltem :)

Sajnos az itteni fogaszaton nem mondanak rá semmit,máshol meg meg sem nézik

2019. ápr. 25. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!