Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó fogsor fogszabályozása...

Az alsó fogsor fogszabályozása kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Az alsó fogsoromban (jobb oldalt) van egy beljebb lévő fog, ami miatt a mellette jobbra lévő fog kijjebb van fordulva. Szintén az alsó fogsoromban, középen lávő pár fog picit ferde. Ezeknek a szabályozása mennyibe kerülne KÖRÜLBELÜL?


Illetve eddig a fogorvas nem mondta, hogy szükségem van fogszabályzóra.



2019. ápr. 27. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem csak a felső fogammal volt a gond, de mėgis kaptam alulra is. en a porcelanosat valaaztottam ez 190.000 ft/iv. utana 5.000 Ft-ért huzták havonta.

a hagyomanyos 160.000 lett volna/iv. Nem kellett egyszerre fizetnem hanem havonta annyit amennyit akartam..

Menj el konzultaciora es elmondanak. mindent!

2019. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem igazán szoktak abba belemenni,hogy csak alul vagy csak felül legyen ív. Mivel elronthatja a teljes harapásodat,ha csak egy fogív van szabályzova. De talán találsz egy két olyan orvost mondjuk kuponos oldalakon vagy iszonyú sok utána járás után valaki bele fog menni,hogy ccsak alul legyen, ez 100-300ezer közötti ár lesz,csak a készölék. Állítások 5-12ezer között.
2019. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!