Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A TB támogatott rögzített...

A TB támogatott rögzített fogszabályzó árát befolyásolja-e az hogy már volt éjszakai fogszabályzóm (2) és nem mentünk vissza az orvoshoz, mert nagyon bunkó volt és egyszer csak abbahagytam magamtól a hordását?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha még nem múltál el 18 éves, akkor igen.


"nagyon bunkó volt és egyszer csak abbahagytam magamtól a hordását"


Úgy bünteted meg a dokit, hogy nem hordod azt a készüléket, ami a te fogaidat egyenesítené ki? Hát mit ne mondjak...

2019. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javítok: Ha még nem múltál el 18 éves, akkor nem befolyásolja. (Rosszul olvastam a kérdést, bocsánat)
2019. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem befolyásolja. Neked jogod van akár 5 fogszabályzóra is. Természetesen ingyé.
2019. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első, neked teljesen igazad van, de nem bírtam elviselni. Nem részletezném, de tényleg olyan dolgokat csinált, amit már nem tudtam elviselni.
2019. máj. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!