Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S bölcsességfog műtét...

S. O. S bölcsességfog műtét után vagyok, a varratok még bent vannak, a másik oldalon rágok, de elkezdett fájni a gyökérkezelt fogam, mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tele vagyok nyílt sebekkel, ha kifúrja a fogam, esetleg kijöhet onnan baci..ha kihúzza, akkor meg hol eszem?

Kérlek segítsetek!



2019. máj. 4. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyökérkezelt akkor olyan nagyon nagyon nem fájhat


Ha nincsenek gócos tünetek akkor szerintem várd meg a gyógyulást és után huzasd ki ezt a fogat


De az orvost is megkerdezheted...

2019. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a bacik miatt ne izgasd magad sokat


Az így is úgy is van bőven a szádban

Nyilván szedsz Cataflamot és akkor kicsi az esélye hogy baj lesz

Ha viszont nem szedsz semmit akkor irány vissza a doki

2019. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni, csak hétvége van, és megijedtem.

Mit értesz gócos tünet alatt?

2019. máj. 4. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem tudom melyik fogam fáj a másik oldalon ahol eszem. Lehet h érzékeny lett mind, amiatt hogy most csak ott eszem már lassan egy hete?
2019. máj. 4. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Góc az ha gennyes fertőzés van fogágyban és ez különféle tüneteket okozhat


Legjellegzetesebbek a szívritmus zavarok, ízületi fájdalmak, fülgyulladás, de idegrendszeri panaszok is előfordulhatnak: memóriazavarok, mozgás koordinálatlanság stb... Na meg persze általános rosszullét.

2019. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ráharapásra fáj..:(
2019. máj. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!