Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek valóban orvosfüggö...

Szerintetek valóban orvosfüggö, hogy bölcsességfog műtét után mennyire lesz fájdalmas a gyógyulás?

Figyelt kérdés

Nekem műtét közben is néha fájt egy ponton és még utána majdnem két hétig fel volt dagadva a fejem. Kb negyven perc volt a műtét (kettő csonttal fedett) és már kijövet iszonyatosan néztem ki.

Vajon rábízzam a következő fogat is vagy van esélyem másnál kevesebb szenvedésre?

Ajánlásokat privátban nagyon nagyon nagyon megköszönök!

(Bp)



2019. máj. 8. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozott anyaggal dolgoznak.
2019. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától a fogtól is függ, vagy pl. az állkapocs merevségétől stb. Tehát tőled. Egy nehezen kihúzható foggal a legnagyobb szakértő se tud kíméletesen bánni.
2019. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint minden függ a dokitól is milyen ügyes és képzett. Nekem fel sem dagadt utána, 40 perc volt, bonyolult eset.
2019. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alsó vagy felső volt? Milyen volt a helyzete?
2019. máj. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!