Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A számban a nyálkahártyán...

A számban a nyálkahártyán oldalt ma reggel észrevettem egy fekete foltot ami kb 2-3 mn átmérőjű. Nagyon megijedtem eddig sose volt ez. Arra se emlékszem ráharaptam volna. Mi lehet ez? Nem iszom nem dohányzom. Rendszeresen mosok fogat. Nem fáj.

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Lehet ejszaka ugy aludtal hogy picit haraptad vagy ilyesmi es veralafutas akar lenni vagy valami hasonlo. Ha nem faj akkor nem hiszem hogy barmi baj lesz vele. Nyugalom
2019. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik el pár nap alatt,feltétlen mutasd meg orvosnak. Sajnos gyakori a szájüregi melanoma. Remélhetőleg csak ráharaptál, de azért figyeljed. Sajnos az életkor sem az egészséges életmód nem véd már manapság 100%-osan.
2019. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj, az még nem jelent semmit. Menj el fogorvoshoz mindenképp. Ha elmúlik, akkor lehet, hogy csak tényleg megharaptad.
2019. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? :)
2020. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!