Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Bölcsességfog műtét után 17 nap és picit még dagadt az arcom, aggódjak?

Orvosom szerint szépen gyógyulnak a sebek. Én látok még dagadást és nem is eszem ott, és a másik oldalon alszom.

Mit tehetnék?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bölcsességfog, műtét

máj. 14. 14:23  Privát üzenet  

A válasz

Semmit..ennek idő kell sajnos...nekem is vagy 2 hónap volt mire teljesen lement,a zöld szín is eltűnt.

Mondjuk az én bölcsességfogammal jól eljátszadozott a doki..vagy egy óráig guberálta mire kijött. :D

Szóval minden csak idő kérdése...esetleg jegelheted de ne vidd túlzásba.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

# 2/2Időpont máj. 17. 11:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért dagadt fel és fáj ugyanúgy az arcom több mint egy hónap után?
Pénteken műtőtek ki a bölcseseg fogam és az nap meg igen de szombaton be dagadt az arcom de már kezd lejebb menni de a számat nem bírom kinyitni csak egy pici resnyire meddig lesz ez így?
Ki mivel segítette elő a szájsebészeti műtétet követő szájszéli seb gyógyulását? Bölcsességfogam kiműtése után kb.5. nap fehérse, belül dagadt csík jelent meg. Arcom kívűl is...
Fogműtét után 4 héttel mikor már meggyógyult a műtét helye, belefúródott egy húsdarab a lukba, kiszedte a doki de fel van dagadva, sokáig lesz dagadt mint műtét után vagy hamarabb meggyógyul?
Bölcsességfog-műtét után hány napig marad dagadt az arc?
Leírná nekem valaki, hogy fogciszta műtét után mennyi ideig volt fájdalma, és mikor és mennyi ideig dagadt be az arca?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!