Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete és egy napja húzták...

Egy hete és egy napja húzták a fogam balról fent hátulról a másodikat. Ma kijött belőle a vérdugó. Kezdjek el pánikolni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ennyi idő után már begyógyult. Ugyanúgy mosd a helyét.
2019. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha nem folyik a vér és nincs nagy fájdalom akkor nincs baj. Ha igen akkor menj vissza az orvoshoz.

Egy hét után már gyógyul, kezdhet összeforrni és azért eshetett ki.

2019. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Víz ivás közben esett ki.

Felhívtam a sürgősségi ügyeletet annyira pánikba estem, de azt mondta a fiatal hölgy hogy nem lesz vele baj.

Ne piszkáljam,és ne egyek azon az oldalon.

Egy hét alatt már elkezd összeforrni, lehet hogy saját maga dolgozódott már kifele.

2019. máj. 14. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont biztos, hogy így nem lesz belőle probléma?

Az sem okoz gondot ha belemegy véletlenül az étel?

Azt hogy öblítsem ki, hogy ne kezjen el vérezni?

Nagyon majrés vagyok az ilyenekkel...viszont holnap után kell mennem a fogorvosomhoz.

2019. máj. 14. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a gyakorikerdesek olvasása előtt életemben nem hallottam még a vérdugóról, pedig 2 fogamat is húzták már... Felesleges ennyire pánikolnod, főleg, hogy 1 hetes már.
2019. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vérdugó, most hallom először :)) Három fogam húzták ki sajnos kamasz kor körüli életemben és 2-3 órára rá már ettem azon az oldalon, másnap fel sem merült, hogy vigyázni kellene. Szóval nem értem ezt.
2019. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hét után már összeforrt annyira, hogy nem lesz gond, nekem sem volt már benne a vérdugó ennyi idő után, egyél a másik oldalon, ha mégis belemegy valami Phlogosol oldattal óvatosan öblögess.
2019. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!