Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja tették fel a fogszab...

Pár napja tették fel a fogszabályzómat, nappal tűrhető de éjjel nagyon fáj. Mit tudjak csinálni? Nem elég, hogy enni nem tudok még aludni sem.

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Cataflam, algoflex egy het utan sokkal konnyebb lesz.
2019. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Enni is jobban fogok tudni ?
2019. máj. 16. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első héten felejtsd el az evést.. Sajna ez ilyen, csak puha dolgokat tudsz. Aztán hozzászoksz. Nehéz lesz, akármit így sem tudsz majd enni. Az első 2-3 hónap a legrosszabb. Utána már nem is fog annyira fájni. Az állítások/húzások után nekem még a mai napig 2 nap mire rendesen tudok enni. Az eleje borzasztó, és igen, sajnos teljesen normális ha fáj, vegyél be fájdalomcsillapítót. Nekem még a havi kontrollok után előfordul hogy kell. 7 hónapja van fent a fogszabi. Kitartást.
2019. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) nem rég tették Nekem fel felül és 2 hónap múlva fogják alól is hogy addig a fölsöt szokjam meg. Egy két helyt sért még de szerencsére a Dr Nő. adott viaszt ahol sért így azzal nincs bajom. Jobb tényleg mint az első pár nap de elől még mindig fáj ha puhára harapok akkor is, fog is meg szerintem egy darabig fájni. Csak olyan dolgot eszek ami ilyenkor megengedett, próbálok odafigyelni. Szép fogakért megéri :)
2019. máj. 16. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A harapást felejtsd el. Mármint olyan értelemben, hogy beleharapsz egy kenyérbe az első fogaiddal. Mindent kockázni darabolni kell és falatonként a szádba tenni. A fogaid egy darabig nem fogják a "kés" szerepét játszani. Egy pár hónap és majd tudsz már puhába harapni, de a következő állításnál már megint nem. Ez ilyen sajnos, de megéri tényleg.
2019. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lassan 2 éve van fogszabályzóm, és nekem lazán 1 hét alatt sikerült hozzászoknom. Sőt, ahhoz képest hogy almát sem lehetne enni egészben, csomoszor eszek :)
2019. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ó, és azt kihagytam, hogy a legjobb ha egy kicsit tűröd!
2019. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!