Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyirokcsomó megnagyobbodás...

A nyirokcsomó megnagyobbodás minden esetben azt jelenti, hogy rosszul nő a bölcsességfog?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete elkezdett fájni az állkapcsom, majd utána 2 hétig fájt mozdításra (egy idő után már csak oldalirányúra), aztán az elmúlt, de észrevettem, hogy ugyanazon az oldalon a nyaki nyirokcsomó meg van dagadva. Jártam vele háziorvosnál, azt mondta, hogy valószínűleg bölcsességfogról van, és elküldött fogorvoshoz. Hozzá reggel kérek időpontot.

A nyirokcsomó duzzanat minden esetben azt jelenti, hogy rosszul nő/nem tud kijönni, vagy szimplán csak nő?



2019. máj. 15. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mikor nőtt a bölcsességfogam (kinőtt rendesen, gond nélkül a végén) nem hogy gyulladt volt de még enyhébb szájzáram is volt pár napig. Megröntgenezik akkor tudni fogod.
2019. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!