Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Akinek volt már papilloma a nyelve alatt milyen orvoshoz fordult?

Tudom hülye kérdés de még ilyen nem fordult elő velem. Éreztem hogy valami fura van a nyelven alatt és akkor vettem észre ilyen 2-3mm-es kis szemölcs szerűséget. Olvastam a neten hogy valaki a szájsebészt írta valaki fogorvost mások meg bőrgyógyászt... valakinek valamilyen tapasztalat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, papilloma, nyelv, szemölcs

máj. 17. 13:32  Privát üzenet  

A válaszok
Fogorvos és ő majd ad beutalót szájsebészetre, ha kell.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 14:16 Privát üzenet
Az első jót mondott. Fogorvos, és ha úgy látja, hogy érdemes eltávolítani, akkor beutalót ad a területileg illetékes szájsebészetre. A papillomát valóban el kell távolítani, de az egy szövettannal meghatározott diagnózis, nem "olvastam a neten, hogy van olyan, hogy papilloma"-szerű diagnózis.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 18. 13:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudok kezdeni szájban/nyelven lévő papillomával?
Használt már valaki Papistop krémet papilloma ellen? Mennyire volt hatásos?
Ha beoltatom magam HPV vírus ellen,100%ban védett leszek?
Papillóma = HPV?
Nyálmirigy ciszta, esetleg nyálkő, papilloma vagy mi?
Nyelv papilloma csak műtéttel távolítható el?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!