Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv. Az a problémám már egy...

Üdv. Az a problémám már egy ideje hogy az egyik rágófogam jobb oldalt nagyon fáj ha hirtelen harapok rá valami keményebbre. Lehet fogínygyulladás?

Figyelt kérdés
kb már 3 hónapja tart a dolog.Mi ez? Csak akkor fáj amit írtam máskor sose.ha összeérintem erősen a két fogam akkor picit érzem.Úgy hallottam az ínnyel van valami és gyökkezelni kell...... Meddig lehet húzni?

2019. máj. 21. 03:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Utólag hozzáteszem a fogam nem lyukas
2019. máj. 21. 03:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a gyökérnél van gyulladás, ilyenkor kell gyökérkezelni, de ciszta is lehet, az húzás vagy műtét. Ha az íny van gyulladásban, akkor nem kell gyökérkezelni, hanem fogkövet leszedni és az ínyt kezelni, ha ínytasak van, akkor azt kell kezelni. Ha már 3 hónapja fáj, akkor éppen ideje fogorvoshoz menni.
2019. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!