Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogműtét után ez...

Bölcsességfogműtét után ez normális?

Figyelt kérdés
4napja kiszedték mind a 4 bölcsességfogamat. Az alsó varratokat megpróbáltam megnyalni a nyelvemmel,de még mindig egy hatalmas vágást érzesk,ami nincs összevarrva. Enni napo óta nem tudok,brutálisan fájnak a sebek. Mit csináljak?
2019. máj. 21. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos normális. Nekem kettőt szedtek ki csak egyszerre, de mozgatni nem tudtam a számat hetekig, nem hogy megnyalni belül bármit is.

Cataflam hatásos.

Kitartás!

2019. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 5-6 éve szedték ki a bölcsességfogaim egyesével (az egyik elkezdett kinőni, a többi még csak kezdemény volt, de már akkor rosszul álltak), azóta sem gyógyult be teljesen, van egy "lyuk" a fogak helyén és még a vágások helyeit is érezni néhánynál.

Begyógyulni sohasem fog teljesen, de idővel jobb lesz, csak ne járj úgy mint én (fogorvos érzéstelenítő 80%-át a lyukba nyomta bele -- kb semmit nem hatott így és borzalmas íze van).

2019. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!