Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a növő bölcsességfogam,...

Fáj a növő bölcsességfogam, de a szájsebészem csak két hét múlva akarja kiszedni, mivel a másik oldalt is van egy műtött seb?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném rábízni a műtétet, mert jó doki. Nyilván azt akarja h teljesen meggyógyuljon a műtét helye mikor nekikezd a másiknak.

De nekem közben minden nap fáj, nem tudok rendesen koncentrálni és félek h nagyobb baj is lehet belőle ha várok még két hetet. Szerintetek? Közben szedek azért gyulladáscsökkentöt.

Ti várnátok?



2019. máj. 21. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Az a baj h kicsit hipochonder is vagyok és gyakran beképzelem h begennyesedik és majd nem lehet megmenteni, elvisz a mentő, meghalok.

Ez két hét alatt szerintetek megtörténhet? Lázam amúgy nincs, de elég rossz h fáj ott hátul, kisugárzik mindenfele. Genny amúgy nincs, csak néha felpuposodik az íny aztán visszamegy, de közben meg fáj, feszít, szóval rossz. Mondtam a dokinak, azt mondta h még nem lehet kiszedni a gyógyuló sebek miatt, és vegyek be gyógyszert ha fáj.

2019. máj. 21. 19:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Aludni se merek már mert félek éjjel rosszabb lesz vagy a gyógyuló sebekkel lesz valami. Kivagyok már idegileg ezektől a rohadák bölcsességfogaktol. Ha valami mondana valami biztatót, megköszönném
2019. máj. 21. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyulladáscsökkentő, akkor az majd pár nap alatt leviszi a gyulladást és egy időre elmúlik az erős fájdalom, ínyedre vegyél Gengigel gélt és naponta kend be 5-ször, nekem ez elég hamar segíteni szokott.
2019. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyulladáscsökkentőből annyit szedj, amennyit az orvos felírt, gondolom egy hétig kell szedni, egyél mellette natur joghurtot, vagy kefirt naponta, hogy a gyomtodat ne bántsa.

Erősen ne mosd, mert attól még jobban begyullad, de rendesen tisztítsd meg puha fogkefével minden evés után és vedd meg a Gengigel gélt, elég drága, de hatásos.

2019. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A Gengigel nem fogja még jobban "beindítani" a fogat?

2019. máj. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!