Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihez menjek bölcsességfog...

Kihez menjek bölcsességfog műtétre, ha nem akarom, hogy megsértsenek egy ideget?

Figyelt kérdés
A legjobbhoz szeretnék menni. Privátban is jó.

2019. máj. 23. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én fogorvost ajánlanék, de biztos van néhány ügyes zöldséges is.
2019. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössz a segítséget, nem volt vicces. Mint ahogy az sem, ha a szájsebész műtét közben eltalál egy ideget és egész életedben zsibbadsz majd meg nem érzel ízeket.

Szerintem azért kicsit valahol érthető, hogy az ember szeretné elkerülni ezt.

Köszönöm, ha ajánlotok profi szájsebészt alsó bölcsességfog eltávolításra.

2019. máj. 23. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk sokat segítene, ha leírnád, hogy hol keresel. Ajánlok én szívesen Pécsett, ha te debreceni vagy és nem szándékozol Pécsre leutazni emiatt. Egyébként a szájsebész azért szájsebész, mert alkalmas arra, hogy megoldja az ilyen feladatokat. Ha a fogad idegérintett, akkor még a legprofibb orvosnál is lesz kockázat és ezt meg is fogják mondani neked, akár alá is iratják veled, hogy vedd tudomásul.
2019. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Így van, ott kezdődik, hogy leírod, hogy hol vagy. Illetve szerinted van olyan orvos, akinek ki van írva az ajtajára, hogy én idegeket sértek, ne jöjjetek?
2019. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bp.kerestem volna.
2019. máj. 23. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!