Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maszek fogorvos gyökér kezelés...

Maszek fogorvos gyökér kezelésnél és idegeléskor ad érzéstelenítőt ha kérek ugye?

Figyelt kérdés
Anélkül gondolom ezek nagyon fájdalmasak lennének gondolom tehát ha megkérem ,hogy érzéstelenítővel csinálja nem fog NEMET mondank ugye ? Habár anélkül amúgy sem engedném mert elmennék máshoz de erre egy fogorvos sem mond nemet ugye ?
2019. máj. 24. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő fogja megkérdezni, hogy kéred-e

Ha budapesti vagy ajánlani tudok jó dokit

2019. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kérsz kapsz, nem csak maszekban
2019. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztkban kertem máshoz NEM kaptam, tobb helyen tobb orvosnal. Magánban kérni sem kell, adnak.
2019. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nem Budapesti vagyok hanem Bajai így a környéken kell keresnem egy jó fogorvost.
2019. máj. 24. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a körzetis orvos mindig ad kérdezés nélkül. Gyökérkezelésnél meg alap szerintem mert az egy elég fájdalmas dolog. Nekem 2 is kellett mert egy kevés volt. Semmi értelme ha a fájdalomtól ficánkol az ember. De persze olyan is volt hogy totál elhalt a fogam akkor azt hiszem nem adott szurit de nem is nagyon fájt vagy már tudja a fene több 10 éve volt.
2019. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trepanáláshoz, amikor lefúrnak a gyökércsatornáig, és abból eltávolítják az ideget, mindig adnak érzéstelenítőt. Ahhoz még az átkosban is adtak, amikor sima töméshez még nem. Más kérdés, hogy ha be van dagadva a környező szövet a gyulladás miatt, akkor nem zsibbad el (teljesen).
2019. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mèg nem hallottam olyanról akinek ne adtak volna alapból, kérni sem kellett
2019. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én viszont már hallatom olyan csajszit akinek nem zsibbadt el. Már fúráskor is sivalkodott gyökér kivételénél meg már majdnem behugyozott. Bőgve ment ki a fogorvostól, de gyökér kezelve lett. Még hallgatni is rossz volt.
2019. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg ismerek olyat személyesen, aki sztkban idegeléshez nem kapott.
2019. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!