Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés után fáj, Mért? (Többi...

Tömés után fáj, Mért? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam fogorvosnál, talált egy kis lyukat és betömte. A lyukat csak panoráma röntgen után találta meg.

Be van tömve de utána éreztem a fogam, a tömésem, nem fájt csak tudatosult hogy van. Máig nem volt egy teljes nap hogy ne éreztem volna. Most így szerdán alvásból arra ébredtem, hogy megint érzem, de most fél óra mulva már fáj. Ha lépcsőzők lüktet. Gyökér kezelve nem volt.

Normális-e ez?

Kezd elegem lenni hogy nincs egy normális fogorvos az sztkba.


2010. júl. 7. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elérte az ideget .. gyökérkezelés nélkül nem fogod meguszni :S
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tömés után 1 hétig még normális, ha fáj. Ha utána is fáj, akkor menj vissza, ha szerencséd van, akkor csak magas a tömés, ha nincs szerencséd, akkor gyökérkezelni kell.
2010. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén megmondva így nehéz megmondani mitől lett ez neked,lehet,hogy levegősen tömte be,vagy nem tisztította ki kellőképpen...Mindenesetre ne is reménykedj,hogy sztk-ban találkozol jó és tisztességes fogorvossal.A mi városunkba sincs egy normális orvos az sztk-ban,de barátoktól hallom,hogy ahol ők laknak ott sem.Tehát gondolom ez máshol se jobb:S
2010. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Előttem szólónak mondom,hogy egyáltalán nem normális ha tömés után fáj.Nekem még soha nem fájt tömés után,se anyukámnak.
2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fogadrol van szo? Nekem a bolcsessegfogam fajt tomes utan, az orvos elore figyelmeztetett, hogy ne ijedjek meg, fajni fog meg egy hetig, de az normalis. Viszont ha luktetve faj, es melegre erzekeny akor mindenkepp menj vissza, mert az nem normalis.
2010. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked szerencséd van és nem fájt, még normális.
2010. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jobb felső 4. vagy 5. fogam tömte. Pontosan nemtudom.
2010. júl. 7. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat még egy ideig. Nekem több fogtömés is volt, ami után még napokig fájdogált, érzékeny volt. Viszont ha lüktet is akkor lehet, hogy a megterheléstől begyulladt a gyökér. Érdemes lenne azért megkérdezni a fogászt.
2010. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tegnap elmentem ügyeletre, megállapította hogy magas a tömés, lefaragta, akkor elmult a fájdalom, de éjjel meló közben vissza jött, és most is arra ébredtem h fájdogál. Már az agyamra megy, ha még ez normális is, nekem a doki azt mondta h a fogamon a lyukat figyelembe véve 2-3 hétig is fájhat a tömés. De mi az a normális fájdalom?

És ha már agyamra megy az h fáj a fogam mit csináljak, mert elviselhető lenne, de már idegesítő!

2010. júl. 8. 14:32
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Bolcsesseg fogat tomni? Soha nem hallottam rola. Inkabb megszabadulni tole, nincs ra szukseg, mindig baj lesz vele.
2010. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!