Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez? Valaki kérem! Fontos.

Mi ez? Valaki kérem! Fontos.

Figyelt kérdés
Legutóbb egy hónap alatt kétszer volt ilyen, nagyon félek, hogy most is ez jön :/// Amikor hidegben voltam kicsit, begyulladt az inyem vagy ilyesmi. Egy hétig 0-24ben iszonyatosan fájt néhány fogam, nagyjából a 2. nap keletkezett reggelre az ínyemre egy hólyag, ami kifakad 1-2 hét alatt, de addig folyamatos a fájdalom. A második alkalom, akkor annyiban volt más,hogy fentebb volt ez a hólyag, az arc üregembe vagy nem is tudom, az inyem felső részén kezdődött megdagadni, és pár nap múlva a szememig volt dagadva, ez is 2 hétig tartott, iszonyatosan fájt, és rengeteg genny vagy aszerű távozott mikor kifakadt, az orrom melletti részen kellett nyomjam újjal. Szörnyű volt. :( Most pedig az a helyzet, hogy ennek az előjele jött rám, 2napja fáj folyamatosan néhány fogam, és nem hat rajta semmi. Nagyon félek, hogy megint ez lesz. Valamelyik nap hideget ittam, de nem gondoltam,hogy ennyitől ez lesz ismét.. :'(

2019. máj. 28. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bakteriális góc állhat a hátterében.

Vannak rossz fogaid? Ha igen akkor érdemes lenne fogorvoshoz menni, antibiotikummal gyógyítható.


Orr környékén ne fejts ki nagy erőt a bőrre, pattanásra mert (bár ritkán), de súlyos következményei lehetnek. Erről a területről a vénák az agyon keresztül vezetődnek el ezért nyomás hatására baktérium kerülhet ebbe az érbe ami központi idegrendszeri gyulladást okoz. Főleg kiterjedt genny esetén.


Jobbulást kívánok!

2019. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen szerintem is az lehet, úgynézki bevált az elvem, hogy sok vitaminnal erősítettem magam. 2-3 hét helyett, amit eddig szenvedtem ilyennel, most 2nap alatt lement és kijött a dolog. Igaz, amikor elkezdett dagadni az ínyem, akkor hajnal 3-ig majd leszakadt a fejem :D de még ez is ezerszer jobb volt, mint máskor és gyorsabb.
2019. máj. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!