Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rohadtul fáj az egyik fogam...

Rohadtul fáj az egyik fogam ha hideget iszok, de már egyszer megcsináltattam a fogorvossal. Most így újra el kéne mennem a panaszommal kifizetni ugyanazért a fogért egy kisebb vagyont, mert először nem volt képes megcsinálni rendesen?!?!?!

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet tovább szuvasodott, arról ő nem tehet.
2019. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor én? Naponta kétszer mosom, mi mást tehetnék még? :D Igazából miután eljöttem tőle akkor se javult sokat, talán nem annyira de még fájt.. És ha odarakom a nyelvem akkor kellemetlen szagot érzek ><
2019. máj. 30. 14:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor gyulladásban van, lehet gyökérkezelni kell, menj vissza mielőbb az orvoshoz.


A fogmosás sajna nem jelent semmit, én naponta 3szor mosom a fogam és fogselymezek, mégis ki kellett húzni egy régebbi gyökérkezelt fogam, és jó pár tömött is van.

2019. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mi van?! ilyenek a gének aztán ennyi? a mosás se segít tehát? :D
2019. máj. 30. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért segít a lepedéket eltávolítani, de sajna nem csak ezen múlik, ráadásul sokan rosszul mossák a fogukat, vizszintesen sikálva, kemény fogkefével, ez nem tesz jót a fognyaknak.
2019. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Az orvoslás nem autószerelés. Lehet, hogy hibázott az orvos, de lehet, hogy csak egyszerűen ez történt. Nagy csalódások fognak még érni az életben, ha azt várod, hogy az orvosok megszereljék a hibás alkatrészeidet, és rögtön pöccre menjen minden tovább.
2019. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem baj ha hibázott de ha felületes munkát végez ( ha ez egyáltalán szoba kerülhet) ne kérjen már el ugyanannyi pénzt megint ugyanazért a munkáért.

Vagy amit egyszer megcsinált kiderült hogy nem jó és mondjuk gyökerkezelni kell, ami még több...

Kérdem én akkor minek tettünk felesleges köröket?( pénz,pénz pénz)

2019. jún. 1. 00:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felületes munkát végzett, de az is lehet, hogy alapos munkát végzett, és egyszerűen ez történt. Ezt mondtam. A betegségek ki tudnak újulni. Ha másodszor is el kell végeznie egy munkát, és nem az ő hibája, akkor nyugodtan kérhet másodszor is pénzt érte.
2019. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fog romlása nem csak attól függ, hogy hányszor mosod, genetikailag lehet olyav vagy, hogy romlik a fogad. De lehet, hogy valóban nem csinálta meg rendesen. Ha genetikailag vagy ilyen, akkor azon nem lehet változtatni.
2019. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kétszer elmentem ezzel a foggal, legutóbb is 9000 ft-t fizettem egy ideig mintha jó lett volna de megint odateszem a nyelvem és érzem azt a kellemetlen szagot.. szóval megyek egy magánhoz szerintem :))))
2019. jún. 27. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!