Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt + gyulladt/gennye...

Gyökérkezelt + gyulladt/gennyes fog mikor gyógyul?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán éjjel erős fogfájásra ébredtem, utána a többi napon elvoltam mert a fájdalom csillapító segített.Hétfőn elkellet mennem ügyeletre, ott kiderült az amúgy épnek látszó fognál, hogy szuvasodás alatt van és az okozza a fájdalmat. Teszem hozzá hogy rendszeresen járok fogászatra, fogkőleszedés stb.. és 1 hónapja azt mondta semmi baja egyiknek se..Erre kiderül 3 fogam is rossz amiket ő csinált..Az ügyeleten gyökérkezelték a rossz fogam ez sajnos még mindig fájdogál.

A másik probléma az egyik felső fogammal volt, bedagadt az arcom, feszült és fájt, gyógyszer nem használt. Kiderült gennyes volt és kifúrta a fogam, 2 napig nyitva volt. Most betömte antibiotikumos cuccal, és a kérdésem hogy feltelítődhet e vissza gennyel? Mert eléggé félek hogy újra feltelik és nincs más hl kifollyon. Kicsit még lüktet és a betömés elött is jött még belőle cucc néha.



2019. máj. 30. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az antibiotikumos gyógytömés 1 hét alatt levitte a gyulladást, utána már nem is fájt amikor kiszedte a tömést és kitisztította újra a gyökereket.
2019. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!