Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fognak vele csinálni?

Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek fogszabályzásra. A két felső fogam mögött nőtt egy plussz csont fog, de nem látszik mert azok a fogaim pont nagyobbra nőttek mint a többi( ezért megyek fogszabályzásra), mit fognak csinálni az ott lévő plusz fogammal? Ugye nem húzzák ki :S?Annyira félek ahúzástól. A múltkor is minden nékül kirántották az egyik fogamat(az még tejfog volt), azóta nagyon félek a húzástól :(



11/L


2010. júl. 7. 21:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
nyomorék vagy! ne féljél a fogorvostól.
2010. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Könnyen beszélsz....:(
2010. júl. 7. 21:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék nyomorék? Ezért? Várom a többiek válaszát is
2010. júl. 7. 21:42
 4/11 anonim válasza:
Nem biztos hogy kihúzzák! De ha mégis akkor nem kell félj mert a foghúzás nem fáj! :) És szerintem neked is jobb lesz hogyha kihúzzák.
2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet :)... Csontfognál sem fáj :/ :S?
2010. júl. 8. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj a húzás, ne aggódj.
2010. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A foghúzás tényleg nem fáj. Nekem is ( pont fogszabályzó miatt) ki kellett húzni egy fogamat. Érzéstelenítőt megkaptam, utána már semmit sem éreztem. :) Nekem a számban még az érzéstelenítő injekció sem fáj annyira, mint máshol. Úgyhogy ne félj.:D

15/L

2010. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 9. 10:57
 9/11 anonim válasza:

első vok. :D

én könnyen vagyok??? 6 tömésen, két tömés cserén és két rágó fog húzáson estem át.. És párszor már elcseszte a régi fogorvosom a fogaim szal most szívhatom a szerencsétlenségét -.- Be kell majd építeni egy hidat hogy a fogak ne dőljenek előre..

Ez minden csak nem könnyű

2010. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha nem azt írtad volna, hogy nyomorék vagy, akkor talán én sem írtam volna ezt, sőt, rosszabbat írtam volna, csak tudod nem vagyok olyan ;)
2010. aug. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!