Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt az egész felső...

Begyulladt az egész felső fogínyem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra az egész ínyem bedagadt és fáj. Hátul a bölcsességfogaim környékén alul, fent pedig szinte az egész.

Az előzmények közé tartozik, hogy kb egy hete ráharaptam az egyik hátsó, felső fogamra, és kimozdult a tömés, sajgott utána egy óráig. Most ráharapni sem merek, nehogy kiessen, míg eljutok a fogorvosig. A másik, hogy szintén egy-két hete elkaptam valami náthát, be is lázasodtam és még mindig nem vagyok teljesen fitt. A harmadik pedig hülyeségnek tűnhet, de múlt héten visszaraktam a köldökpiercingem, és picit begyulladt, lehet esetleg ezzel is összefüggésben. Ma vettem ki.


A szájhigiéniára nagyon figyelek, mert amúgy is rosszak a fogaim, kétszer mosom a fogam naponta, elektromos fogkefét használok és a fogorvosom által javasolt fogkrémet, szájvizet, szóval ez nem lehet gond, fogkövet nem látok sehol (szedték már le párszor).



2019. jún. 6. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyulladásban van. Íny gyulladás vagy egy gyökér gyulladt be. Fogorvoshoz kéne menned, ő tud kiírni antibiotikumot.
2019. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!