Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cirkon korona elöl tapasztalat?

Cirkon korona elöl tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt valaki akinek elöl(nekem a 6 első alul és felül is cirkon most rakták)cirkon koronája van?Mennyire tartós mennyire megbízható?Mit szabad harapni vele(pl alma,kenyérhéj stb?).Köszönöm előre is!!!

2019. jún. 7. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél csináltatni? Csúnya? Vagy letört?

Egészséges fogra ne csináld...

2019. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fent bal 3-tól jobb 6-ig cirkon van február óta, előtte csak a 2 egyesen volt kb 15 évig "sima mezei" korona (lövésem sincs miből volt), az sokkal jobban tetszett, azon nem tűnt fel semmilyen értelemben, hogy mű, bármit tudtam harapni, nem is látszott rajta, de ez.... Direkt azért választottam, hogy mégjobb legyen, de nagyon megbántam! Mèg a kenyér héját, csokit is nehezen tudom vele harapni
2019. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem esztétika miatt akarom jó fogak helyett(bár ilyenről is sokat hallottam).Felül a régi porcelán koronák lesznek cserélve alul pedig annyira szétcsúszott a fogam(hátul a régi húzás helyén nem lett a pótlás megcsinálva)hogy már akkora lyuk vak mintha hiányozna egy fog.Doki szerinte egy ki is esne.A korona megállítja a további csúszást.Az alsó már meg lett csináltatva a felsőre ősszel készülök.Nekem felül 26 évig porcelán volt semmi gondom nem volt vele,igaz az csak 3 fogon volt.
2019. jún. 10. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 2-es érdekes amit írsz,mindenhol itt a neten különböző cikkek agyon dícsérik a cirkont de kíváncsi lettem volna olyan személy tapasztalatára is akinek már van.Köszönöm a válaszokat!!!Mindenesetre dupla árban van mint a full porcelán,majd az idő eldönti megérte-e...
2019. jún. 10. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Igen, én is azért választottam a cirkont, mert sz rrá van dícsèrve az interneten, gondoltam nem véletlenül... Nekem 58 ezer volt darabja :/ Nagy dilemmában voltam, pedig még a fogorvos is azt mondta, hogy nem annyival jobb ez mint amennyivel drágább, de fèltem, hogy ha nem ezt választom megbànom :/ Lehetséges, hogy én fogtam ki rossz fogorvost ès technikust :/

2019. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 60ezer darabja és 12 kell csináltatnom...
2019. jún. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!